Streetview Wiepke Hofstraat 3 Lemmer

Wiepke Hofstraat 3, 8531 GJ Lemmer

190 m² Bouwjaar 1955 7 kamers Label E

Wiepke Hofstraat 3 is een woonhuis in Lemmer, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 526 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €202.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
526 m²
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wiepke Hofstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wiepke Hofstraat 3

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Lemmer

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

22.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

22.8 km

Buurtinformatie in Lemmer

610 Inwoners
330 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
362 Woningvoorraad
€202.000 Gem. woningwaarde Lemmer-Rienplan
40% Koopwoningen
2.933 Inwoners per km²

Locatie van Wiepke Hofstraat 3

Vergelijkbare woningen in Lemmer

Veelgestelde vragen over Wiepke Hofstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Wiepke Hofstraat 3?

De prijsindicatie voor Wiepke Hofstraat 3 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Lemmer-Rienplan is €202.000. Dat komt neer op circa €1.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wiepke Hofstraat 3 zich tot de wijk Lemmer-Rienplan?

Wiepke Hofstraat 3 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Lemmer-Rienplan. De buurt telt 362 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.933 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wiepke Hofstraat 3?

Wiepke Hofstraat 3 is een woonhuis in Lemmer-Rienplan, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wiepke Hofstraat 3 vergeleken met de buurt?

Wiepke Hofstraat 3 heeft 190 m² woonoppervlakte. Het perceel is 526 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Lemmer-Rienplan ligt de gemiddelde woningwaarde op €202.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wiepke Hofstraat 3 en wat betekent dat?

Wiepke Hofstraat 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-09-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wiepke Hofstraat 3?

Wiepke Hofstraat 3 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Lemmer-Rienplan?

De wijk Lemmer-Rienplan in Lemmer (Friesland) kenmerkt zich door 610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €202.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lemmer-Rienplan?

Vanuit Wiepke Hofstraat 3 in Lemmer-Rienplan bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 22.7 km, snelwegoprit op 0.4 km.