Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Pauwenburg 115 Lelystad

Pauwenburg 115, 8226 TV Lelystad

204 m² Bouwjaar 2001 7 kamers 5 slaapkamers Label A+

Pauwenburg 115 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Lelystad, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 413 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
413 m²
Inhoud
699 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Pauwenburg 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pauwenburg 115

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
98.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
42.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
71.3%
CO₂-emissie
16.71 kg/m²

Tuin
Ja (126.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Lelystad

2565 Inwoners
920 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
955 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Landerijen Noord/West
92% Koopwoningen
4.854 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pauwenburg 115

Vergelijkbare woningen in Lelystad

Veelgestelde vragen over Pauwenburg 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Pauwenburg 115?

De prijsindicatie voor Pauwenburg 115 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Landerijen Noord/West is €440.000. Dat komt neer op circa €2.157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pauwenburg 115 zich tot de wijk Landerijen Noord/West?

Pauwenburg 115 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 204 m² in de wijk Landerijen Noord/West. De buurt telt 955 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pauwenburg 115?

Pauwenburg 115 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Landerijen Noord/West, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pauwenburg 115 vergeleken met de buurt?

Pauwenburg 115 heeft 204 m² woonoppervlakte en 699 m³ inhoud. Het perceel is 413 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Landerijen Noord/West ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pauwenburg 115 en wat betekent dat?

Pauwenburg 115 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-04-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pauwenburg 115?

Pauwenburg 115 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 126 m².

Hoe is de woningmarkt in Landerijen Noord/West?

De wijk Landerijen Noord/West in Lelystad (Flevoland) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landerijen Noord/West?