Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 4260 m²
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Neringweg 254 is een niet-woning in Lelystad, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en een perceel van 4260 m². Het energielabel is B.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Neringweg 254
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,3 kmSupermarkt
0,4 kmHuisarts
1 kmTreinstation
0,9 kmSnelweg oprit
3,8 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
0,7 kmApotheek
0,9 kmZiekenhuis
1,1 kmRestaurant
0,1 kmCafé
0,4 kmBibliotheek
0,7 kmBioscoop
0,7 kmNeringweg 254 ligt in de buurt Neringpassage in Lelystad. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 705 inwoners en 357 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 35% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 270.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· andere vergunning · 0 meter
· andere beschikking · 79 meter
· andere vergunning · 0 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Neringpassage €270.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNeringweg 254 is een niet-woning van 130 m² in de CBS-buurt Neringpassage. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 357 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 7.907 inwoners per km².
Neringweg 254 is een niet-woning in Neringpassage, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Neringweg 254 heeft 130 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4260 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Neringpassage €270.000.
Neringweg 254 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-12-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 47.67 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Neringpassage in Lelystad (Flevoland) 705 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €270.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Neringpassage in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 1,3 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 0,9 km tot een treinstation, 3,8 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Neringpassage in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 0,7 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Neringpassage in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,1 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.
Een woningrapport voor Neringweg 254 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Neringpassage. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1983, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Lelystad presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.