Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 375 m²
- Inhoud
- 695 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Virulylaan 28 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 375 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €827.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Virulylaan 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
4.1 kmDe prijsindicatie voor Virulylaan 28 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Leeuwenbergh is €827.000. Dat komt neer op circa €4.399 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVirulylaan 28 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Park Leeuwenbergh. De buurt telt 167 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.710 inwoners per km².
Virulylaan 28 is een woonhuis in Park Leeuwenbergh, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Virulylaan 28 heeft 188 m² woonoppervlakte en 695 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Park Leeuwenbergh ligt de gemiddelde woningwaarde op €827.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Virulylaan 28 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Virulylaan 28 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Park Leeuwenbergh in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €827.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Virulylaan 28 in Park Leeuwenbergh bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Virulylaan 28: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.8 km.