Streetview Virulylaan 15 Leidschendam

Virulylaan 15, 2267 BR Leidschendam

168 m² Bouwjaar 1950 7 kamers Label E

Virulylaan 15 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 658 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €827.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
658 m²
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Virulylaan 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Virulylaan 15

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Leidschendam

415 Inwoners
165 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
167 Woningvoorraad
€827.000 Gem. woningwaarde Park Leeuwenbergh
96% Koopwoningen
2.710 Inwoners per km²

Locatie van Virulylaan 15

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Virulylaan 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Virulylaan 15?

De prijsindicatie voor Virulylaan 15 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Leeuwenbergh is €827.000. Dat komt neer op circa €4.923 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Virulylaan 15 zich tot de wijk Park Leeuwenbergh?

Virulylaan 15 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Park Leeuwenbergh. De buurt telt 167 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.710 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Virulylaan 15?

Virulylaan 15 is een woonhuis in Park Leeuwenbergh, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Virulylaan 15 vergeleken met de buurt?

Virulylaan 15 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 658 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Park Leeuwenbergh ligt de gemiddelde woningwaarde op €827.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Virulylaan 15 en wat betekent dat?

Virulylaan 15 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Virulylaan 15?

Virulylaan 15 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Park Leeuwenbergh?

De wijk Park Leeuwenbergh in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €827.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Leeuwenbergh?

Vanuit Virulylaan 15 in Park Leeuwenbergh bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Park Leeuwenbergh?