Streetview Populierenlaan 16 Leidschendam

Populierenlaan 16, 2267 BE Leidschendam

165 m² Bouwjaar 1951 7 kamers Label F

Populierenlaan 16 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 286 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €827.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
286 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Populierenlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierenlaan 16

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Leidschendam

415 Inwoners
165 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
167 Woningvoorraad
€827.000 Gem. woningwaarde Park Leeuwenbergh
96% Koopwoningen
2.710 Inwoners per km²

Locatie van Populierenlaan 16

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Populierenlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierenlaan 16?

De prijsindicatie voor Populierenlaan 16 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Leeuwenbergh is €827.000. Dat komt neer op circa €5.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierenlaan 16 zich tot de wijk Park Leeuwenbergh?

Populierenlaan 16 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Park Leeuwenbergh. De buurt telt 167 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.710 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierenlaan 16?

Populierenlaan 16 is een woonhuis in Park Leeuwenbergh, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Populierenlaan 16 vergeleken met de buurt?

Populierenlaan 16 heeft 165 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 286 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Park Leeuwenbergh ligt de gemiddelde woningwaarde op €827.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierenlaan 16 en wat betekent dat?

Populierenlaan 16 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Populierenlaan 16?

Populierenlaan 16 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Park Leeuwenbergh?

De wijk Park Leeuwenbergh in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €827.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Leeuwenbergh?

Vanuit Populierenlaan 16 in Park Leeuwenbergh bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.