Streetview Meidoornlaan 19 Leidschendam

Meidoornlaan 19, 2267 BB Leidschendam

163 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Meidoornlaan 19 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 320 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €827.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
320 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Meidoornlaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meidoornlaan 19

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Leidschendam

415 Inwoners
165 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
167 Woningvoorraad
€827.000 Gem. woningwaarde Park Leeuwenbergh
96% Koopwoningen
2.710 Inwoners per km²

Locatie van Meidoornlaan 19

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Meidoornlaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Meidoornlaan 19?

De prijsindicatie voor Meidoornlaan 19 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Leeuwenbergh is €827.000. Dat komt neer op circa €5.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meidoornlaan 19 zich tot de wijk Park Leeuwenbergh?

Meidoornlaan 19 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Park Leeuwenbergh. De buurt telt 167 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.710 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meidoornlaan 19?

Meidoornlaan 19 is een woonhuis in Park Leeuwenbergh, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Meidoornlaan 19 vergeleken met de buurt?

Meidoornlaan 19 heeft 163 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 320 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Park Leeuwenbergh ligt de gemiddelde woningwaarde op €827.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meidoornlaan 19 en wat betekent dat?

Meidoornlaan 19 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-09-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meidoornlaan 19?

Meidoornlaan 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Park Leeuwenbergh?

De wijk Park Leeuwenbergh in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €827.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Leeuwenbergh?

Vanuit Meidoornlaan 19 in Park Leeuwenbergh bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.