Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 312 m²
- Inhoud
- 583 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Meidoornlaan 3 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 312 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €827.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meidoornlaan 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Park Leeuwenbergh is €827.000. Dat komt neer op circa €5.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeidoornlaan 3 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Park Leeuwenbergh. De buurt telt 167 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.710 inwoners per km².
Meidoornlaan 3 is een woonhuis in Park Leeuwenbergh, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Meidoornlaan 3 heeft 157 m² woonoppervlakte en 583 m³ inhoud. Het perceel is 312 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Park Leeuwenbergh ligt de gemiddelde woningwaarde op €827.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meidoornlaan 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-05-20. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 62.65 kg/jaar.
Meidoornlaan 3 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Park Leeuwenbergh in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €827.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Meidoornlaan 3 in Park Leeuwenbergh bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.