Streetview Waterviolier 62 Leidschendam

Waterviolier 62, 2266 ME Leidschendam

138 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Waterviolier 62 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 223 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
223 m²
Inhoud
547 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Waterviolier 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterviolier 62

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Leidschendam

1530 Inwoners
635 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
637 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Kern Stompwijk
64% Koopwoningen
1.584 Inwoners per km²

Locatie van Waterviolier 62

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Waterviolier 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterviolier 62?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Stompwijk is €391.000. Dat komt neer op circa €2.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterviolier 62 zich tot de wijk Kern Stompwijk?

Waterviolier 62 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Kern Stompwijk. De buurt telt 637 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterviolier 62?

Waterviolier 62 is een woonhuis in Kern Stompwijk, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Waterviolier 62 vergeleken met de buurt?

Waterviolier 62 heeft 138 m² woonoppervlakte en 547 m³ inhoud. Het perceel is 223 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kern Stompwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterviolier 62 en wat betekent dat?

Waterviolier 62 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-02-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waterviolier 62?

Waterviolier 62 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Stompwijk?

De wijk Kern Stompwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Stompwijk?

Vanuit Waterviolier 62 in Kern Stompwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.