Eengezinswoning, tussenwoning van Merodestraat 12 Leidschendam

van Merodestraat 12, 2266 JX Leidschendam

110 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label A

van Merodestraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leidschendam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
366 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor van Merodestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Merodestraat 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
128.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.9%
CO₂-emissie
22.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Leidschendam

1530 Inwoners
635 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
637 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Kern Stompwijk
64% Koopwoningen
1.584 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Merodestraat 12

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over van Merodestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van van Merodestraat 12?

De prijsindicatie voor van Merodestraat 12 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Stompwijk is €391.000. Dat komt neer op circa €3.555 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Merodestraat 12 zich tot de wijk Kern Stompwijk?

van Merodestraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 110 m² in de wijk Kern Stompwijk. De buurt telt 637 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Merodestraat 12?

van Merodestraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kern Stompwijk, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is van Merodestraat 12 vergeleken met de buurt?

van Merodestraat 12 heeft 110 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kern Stompwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Merodestraat 12 en wat betekent dat?

van Merodestraat 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Merodestraat 12?

van Merodestraat 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Kern Stompwijk?

De wijk Kern Stompwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Stompwijk?