Vrijstaande woning Ondermeerweg 35 Leidschendam

Ondermeerweg 35, 2266 HZ Leidschendam

115 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Ondermeerweg 35 is een vrijstaande woning in Leidschendam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 745 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
745 m²
Inhoud
428 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, by_water, outside_built_up_area, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ondermeerweg 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ondermeerweg 35

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
106.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
66.5%
CO₂-emissie
13.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Leidschendam

825 Inwoners
330 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
328 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde Landelijk gebied Stompwijk
88% Koopwoningen
46 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ondermeerweg 35

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Leidschendam-Voorburg
Buurt
Landelijk gebied Stompwijk
Postcode
2266 HZ

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Ondermeerweg 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Ondermeerweg 35?

De prijsindicatie voor Ondermeerweg 35 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Landelijk gebied Stompwijk is €577.000. Dat komt neer op circa €5.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ondermeerweg 35 zich tot de wijk Landelijk gebied Stompwijk?

Ondermeerweg 35 is een vrijstaande woning van 115 m² in de wijk Landelijk gebied Stompwijk. De buurt telt 328 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 46 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ondermeerweg 35?

Ondermeerweg 35 is een vrijstaande woning in Landelijk gebied Stompwijk, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ondermeerweg 35 vergeleken met de buurt?

Ondermeerweg 35 heeft 115 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 745 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Landelijk gebied Stompwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ondermeerweg 35 en wat betekent dat?

Ondermeerweg 35 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-04-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ondermeerweg 35?

Ondermeerweg 35 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Landelijk gebied Stompwijk?

De wijk Landelijk gebied Stompwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landelijk gebied Stompwijk?