Streetview Tuinbouwweg 14 Leidschendam

Tuinbouwweg 14, 2266 HD Leidschendam

114 m² Bouwjaar 1965 Label G

Tuinbouwweg 14 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en een perceel van 756 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
756 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Tuinbouwweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tuinbouwweg 14

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
244.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
402.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
74.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Leidschendam

825 Inwoners
330 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
328 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde Landelijk gebied Stompwijk
88% Koopwoningen
46 Inwoners per km²

Locatie van Tuinbouwweg 14

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Tuinbouwweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Tuinbouwweg 14?

De gemiddelde woningwaarde in Landelijk gebied Stompwijk is €577.000. Dat komt neer op circa €5.061 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tuinbouwweg 14 zich tot de wijk Landelijk gebied Stompwijk?

Tuinbouwweg 14 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Landelijk gebied Stompwijk. De buurt telt 328 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 46 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tuinbouwweg 14?

Tuinbouwweg 14 is een woonhuis in Landelijk gebied Stompwijk, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tuinbouwweg 14 vergeleken met de buurt?

Tuinbouwweg 14 heeft 114 m² woonoppervlakte. Het perceel is 756 m². In Landelijk gebied Stompwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tuinbouwweg 14 en wat betekent dat?

Tuinbouwweg 14 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-02-27. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 74.03 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Landelijk gebied Stompwijk?

De wijk Landelijk gebied Stompwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landelijk gebied Stompwijk?

Vanuit Tuinbouwweg 14 in Landelijk gebied Stompwijk bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.