Eengezinswoning, hoekwoning Doctor van Noortstraat 113 Leidschendam

Doctor van Noortstraat 113, 2266 GV Leidschendam

184 m² Bouwjaar 1953 6 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Doctor van Noortstraat 113 is een eengezinswoning, hoekwoning in Leidschendam, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 1270 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
1270 m²
Inhoud
1841 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.120.000 tot €1.370.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Doctor van Noortstraat 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doctor van Noortstraat 113

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
145.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
33.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
85.8%
CO₂-emissie
6.81 kg/m²

Tuin
Ja (960.0 m²)

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Leidschendam

1530 Inwoners
635 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
637 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Kern Stompwijk
64% Koopwoningen
1.584 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Doctor van Noortstraat 113

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Doctor van Noortstraat 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Doctor van Noortstraat 113?

De prijsindicatie voor Doctor van Noortstraat 113 ligt rond €1.120.000 tot €1.370.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Stompwijk is €391.000. Dat komt neer op circa €2.125 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doctor van Noortstraat 113 zich tot de wijk Kern Stompwijk?

Doctor van Noortstraat 113 is een eengezinswoning, hoekwoning van 184 m² in de wijk Kern Stompwijk. De buurt telt 637 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.584 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doctor van Noortstraat 113?

Doctor van Noortstraat 113 is een eengezinswoning, hoekwoning in Kern Stompwijk, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Doctor van Noortstraat 113 vergeleken met de buurt?

Doctor van Noortstraat 113 heeft 184 m² woonoppervlakte en 1841 m³ inhoud. Het perceel is 1270 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kern Stompwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doctor van Noortstraat 113 en wat betekent dat?

Doctor van Noortstraat 113 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-12-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Doctor van Noortstraat 113?

Doctor van Noortstraat 113 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 960 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kern Stompwijk?

De wijk Kern Stompwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.