Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 354 m²
- Perceeloppervlakte
- 2095 m²
Oostvlietweg 24 A is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 354 m² en een perceel van 2095 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oostvlietweg 24 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
4.3 kmApotheek
3.8 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Landelijk gebied Stompwijk is €577.000. Dat komt neer op circa €1.630 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOostvlietweg 24 A is een woonhuis van 354 m² in de wijk Landelijk gebied Stompwijk. De buurt telt 328 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 46 inwoners per km².
Oostvlietweg 24 A is een woonhuis in Landelijk gebied Stompwijk, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oostvlietweg 24 A heeft 354 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2095 m². In Landelijk gebied Stompwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Landelijk gebied Stompwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Oostvlietweg 24 A in Landelijk gebied Stompwijk bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oostvlietweg 24 A: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 3.8 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 4.3 km.
Recreatie nabij Landelijk gebied Stompwijk: restaurant (1.7 km), cafe (3.5 km).
Een woningrapport voor Oostvlietweg 24 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Landelijk gebied Stompwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1961, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.