Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 675 m²
Stompwijkseweg 76 C is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 675 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stompwijkseweg 76 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
4.3 kmApotheek
3.8 kmZiekenhuis
5.1 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Landelijk gebied Stompwijk is €577.000. Dat komt neer op circa €3.086 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStompwijkseweg 76 C is een woonhuis van 187 m² in de wijk Landelijk gebied Stompwijk. De buurt telt 328 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 46 inwoners per km².
Stompwijkseweg 76 C is een woonhuis in Landelijk gebied Stompwijk, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Stompwijkseweg 76 C heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 675 m². In Landelijk gebied Stompwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stompwijkseweg 76 C heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Landelijk gebied Stompwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Stompwijkseweg 76 C in Landelijk gebied Stompwijk bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stompwijkseweg 76 C: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 3.8 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 4.3 km.