Streetview Stompwijkseweg 38 Leidschendam

Stompwijkseweg 38, 2266 GG Leidschendam

212 m² Bouwjaar 2018 5 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Stompwijkseweg 38 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m², een perceel van 1213 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
212 m²
Perceeloppervlakte
1213 m²
Inhoud
935 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Stompwijkseweg 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stompwijkseweg 38

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
78.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
30.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
66.6%
CO₂-emissie
7.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Leidschendam

825 Inwoners
330 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
328 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde Landelijk gebied Stompwijk
88% Koopwoningen
46 Inwoners per km²

Locatie van Stompwijkseweg 38

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Stompwijkseweg 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Stompwijkseweg 38?

De gemiddelde woningwaarde in Landelijk gebied Stompwijk is €577.000. Dat komt neer op circa €2.722 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stompwijkseweg 38 zich tot de wijk Landelijk gebied Stompwijk?

Stompwijkseweg 38 is een woonhuis van 212 m² in de wijk Landelijk gebied Stompwijk. De buurt telt 328 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 46 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stompwijkseweg 38?

Stompwijkseweg 38 is een woonhuis in Landelijk gebied Stompwijk, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stompwijkseweg 38 vergeleken met de buurt?

Stompwijkseweg 38 heeft 212 m² woonoppervlakte en 935 m³ inhoud. Het perceel is 1213 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Landelijk gebied Stompwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stompwijkseweg 38 en wat betekent dat?

Stompwijkseweg 38 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stompwijkseweg 38?

Stompwijkseweg 38 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Landelijk gebied Stompwijk?

De wijk Landelijk gebied Stompwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landelijk gebied Stompwijk?