Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning) Leidsekade 37 Leidschendam

Leidsekade 37, 2266 BJ Leidschendam

126 m² Bouwjaar 1921 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Leidsekade 37 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning) in Leidschendam, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 317 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
317 m²
Inhoud
665 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€690.000 tot €790.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan vaarwater, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Leidsekade 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidsekade 37

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (166.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2105 Inwoners
970 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
973 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert
35% Koopwoningen
5.861 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leidsekade 37

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Leidschendam-Voorburg
Buurt
Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert
Postcode
2266 BJ

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Leidsekade 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidsekade 37?

De prijsindicatie voor Leidsekade 37 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert is €332.000. Dat komt neer op circa €2.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidsekade 37 zich tot de wijk Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert?

Leidsekade 37 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning) van 126 m² in de wijk Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert. De buurt telt 973 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.861 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidsekade 37?

Leidsekade 37 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning) in Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leidsekade 37 vergeleken met de buurt?

Leidsekade 37 heeft 126 m² woonoppervlakte en 665 m³ inhoud. Het perceel is 317 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidsekade 37 en wat betekent dat?

Leidsekade 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leidsekade 37?

Leidsekade 37 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 166 m².

Hoe is de woningmarkt in Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert?

De wijk Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.