Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 41 m²
- Inhoud
- 450 m³
- Kamers
- 5
Nieuwstraat 44 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 41 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Nieuwstraat 44 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck is €352.000. Dat komt neer op circa €2.214 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwstraat 44 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck. De buurt telt 462 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.389 inwoners per km².
Nieuwstraat 44 is een woonhuis in Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nieuwstraat 44 heeft 159 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 41 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwstraat 44 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Nieuwstraat 44 heeft 5 kamers.
De wijk Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Nieuwstraat 44 in Leidschendam - Zuid De Oude Bleijck bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwstraat 44: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.