Streetview Plaspoelstraat 113 Leidschendam

Plaspoelstraat 113, 2265 XL Leidschendam

84 m² Bouwjaar 2013 Label A

Plaspoelstraat 113 is een appartement in Leidschendam, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
84 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Plaspoelstraat 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plaspoelstraat 113

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.04
CO₂-emissie
2822.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Leidschendam

1465 Inwoners
775 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
792 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Damcentrum
54% Koopwoningen
9.794 Inwoners per km²

Locatie van Plaspoelstraat 113

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Plaspoelstraat 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Plaspoelstraat 113?

De gemiddelde woningwaarde in Damcentrum is €386.000. Dat komt neer op circa €4.595 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plaspoelstraat 113 zich tot de wijk Damcentrum?

Plaspoelstraat 113 is een appartement van 84 m² in de wijk Damcentrum. De buurt telt 792 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.794 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plaspoelstraat 113?

Plaspoelstraat 113 is een appartement in Damcentrum, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Plaspoelstraat 113 vergeleken met de buurt?

Plaspoelstraat 113 heeft 84 m² woonoppervlakte. In Damcentrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plaspoelstraat 113 en wat betekent dat?

Plaspoelstraat 113 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-02-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2822.77 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Damcentrum?

De wijk Damcentrum in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damcentrum?

Vanuit Plaspoelstraat 113 in Damcentrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Damcentrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Plaspoelstraat 113: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.7 km.