Herenhuis, hoekwoning Zaagmolenstraat 59 Leidschendam

Zaagmolenstraat 59, 2265 XG Leidschendam

270 m² Bouwjaar 2021 7 kamers 6 slaapkamers Label A+

Zaagmolenstraat 59 is een herenhuis, hoekwoning in Leidschendam, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m², een perceel van 164 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
270 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
1008 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.065.000 tot €1.315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
In centrum, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zaagmolenstraat 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zaagmolenstraat 59

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
71.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
86.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.7%
CO₂-emissie
15.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Leidschendam

1465 Inwoners
775 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
792 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Damcentrum
54% Koopwoningen
9.794 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zaagmolenstraat 59

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Zaagmolenstraat 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Zaagmolenstraat 59?

De prijsindicatie voor Zaagmolenstraat 59 ligt rond €1.065.000 tot €1.315.000. De gemiddelde woningwaarde in Damcentrum is €386.000. Dat komt neer op circa €1.430 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zaagmolenstraat 59 zich tot de wijk Damcentrum?

Zaagmolenstraat 59 is een herenhuis, hoekwoning van 270 m² in de wijk Damcentrum. De buurt telt 792 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.794 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zaagmolenstraat 59?

Zaagmolenstraat 59 is een herenhuis, hoekwoning in Damcentrum, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zaagmolenstraat 59 vergeleken met de buurt?

Zaagmolenstraat 59 heeft 270 m² woonoppervlakte en 1008 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Damcentrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zaagmolenstraat 59 en wat betekent dat?

Zaagmolenstraat 59 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-11-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zaagmolenstraat 59?

Zaagmolenstraat 59 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Damcentrum?

De wijk Damcentrum in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damcentrum?

Vanuit Zaagmolenstraat 59 in Damcentrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.