Herenhuis, tussenwoning Rijnlandstraat 24 Leidschendam

Rijnlandstraat 24, 2265 WW Leidschendam

157 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Rijnlandstraat 24 is een herenhuis, tussenwoning in Leidschendam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
552 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rijnlandstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnlandstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Leidschendam

1465 Inwoners
775 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
792 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Damcentrum
54% Koopwoningen
9.794 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnlandstraat 24

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Rijnlandstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnlandstraat 24?

De prijsindicatie voor Rijnlandstraat 24 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Damcentrum is €386.000. Dat komt neer op circa €2.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnlandstraat 24 zich tot de wijk Damcentrum?

Rijnlandstraat 24 is een herenhuis, tussenwoning van 157 m² in de wijk Damcentrum. De buurt telt 792 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.794 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnlandstraat 24?

Rijnlandstraat 24 is een herenhuis, tussenwoning in Damcentrum, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rijnlandstraat 24 vergeleken met de buurt?

Rijnlandstraat 24 heeft 157 m² woonoppervlakte en 552 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Damcentrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnlandstraat 24 en wat betekent dat?

Rijnlandstraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnlandstraat 24?

Rijnlandstraat 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Damcentrum?

De wijk Damcentrum in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damcentrum?

Vanuit Rijnlandstraat 24 in Damcentrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.