Streetview Rietvinklaan 54 Leidschendam

Rietvinklaan 54, 2265 DL Leidschendam

118 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Rietvinklaan 54 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 115 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
306 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rietvinklaan 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietvinklaan 54

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2505 Inwoners
1180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1245 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde De Rietvink / Veursestraatweg
53% Koopwoningen
3.126 Inwoners per km²

Locatie van Rietvinklaan 54

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Rietvinklaan 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietvinklaan 54?

De prijsindicatie voor Rietvinklaan 54 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in De Rietvink / Veursestraatweg is €472.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietvinklaan 54 zich tot de wijk De Rietvink / Veursestraatweg?

Rietvinklaan 54 is een woonhuis van 118 m² in de wijk De Rietvink / Veursestraatweg. De buurt telt 1.245 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietvinklaan 54?

Rietvinklaan 54 is een woonhuis in De Rietvink / Veursestraatweg, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rietvinklaan 54 vergeleken met de buurt?

Rietvinklaan 54 heeft 118 m² woonoppervlakte en 306 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Rietvink / Veursestraatweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietvinklaan 54 en wat betekent dat?

Rietvinklaan 54 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Rietvinklaan 54?

Rietvinklaan 54 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Rietvink / Veursestraatweg?

De wijk De Rietvink / Veursestraatweg in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Rietvink / Veursestraatweg?

Vanuit Rietvinklaan 54 in De Rietvink / Veursestraatweg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.