Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Pliniushof 12 Leidschendam

Pliniushof 12, 2265 DJ Leidschendam

201 m² Bouwjaar 2010 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Pliniushof 12 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Leidschendam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 396 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
396 m²
Inhoud
785 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.180.000 tot €1.430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pliniushof 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pliniushof 12

Tuin
Ja (131.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2505 Inwoners
1180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1245 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde De Rietvink / Veursestraatweg
53% Koopwoningen
3.126 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pliniushof 12

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Leidschendam-Voorburg
Buurt
De Rietvink / Veursestraatweg
Postcode
2265 DJ

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Pliniushof 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Pliniushof 12?

De prijsindicatie voor Pliniushof 12 ligt rond €1.180.000 tot €1.430.000. De gemiddelde woningwaarde in De Rietvink / Veursestraatweg is €472.000. Dat komt neer op circa €2.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pliniushof 12 zich tot de wijk De Rietvink / Veursestraatweg?

Pliniushof 12 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 201 m² in de wijk De Rietvink / Veursestraatweg. De buurt telt 1.245 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pliniushof 12?

Pliniushof 12 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in De Rietvink / Veursestraatweg, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pliniushof 12 vergeleken met de buurt?

Pliniushof 12 heeft 201 m² woonoppervlakte en 785 m³ inhoud. Het perceel is 396 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In De Rietvink / Veursestraatweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pliniushof 12 en wat betekent dat?

Pliniushof 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-08-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pliniushof 12?

Pliniushof 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 131 m².

Hoe is de woningmarkt in De Rietvink / Veursestraatweg?

De wijk De Rietvink / Veursestraatweg in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Rietvink / Veursestraatweg?