Streetview Roomolenstraat 73 Leidschendam

Roomolenstraat 73, 2265 CT Leidschendam

57 m² Bouwjaar 2024

Roomolenstraat 73 is een woning in Leidschendam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
57 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Roomolenstraat 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2870 Inwoners
1265 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1280 Woningvoorraad
€378.000 Gem. woningwaarde 't Lien zuid
48% Koopwoningen
7.799 Inwoners per km²

Locatie van Roomolenstraat 73

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Roomolenstraat 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Roomolenstraat 73?

De gemiddelde woningwaarde in 't Lien zuid is €378.000. Dat komt neer op circa €6.632 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roomolenstraat 73 zich tot de wijk 't Lien zuid?

Roomolenstraat 73 is een woning van 57 m² in de wijk 't Lien zuid. De buurt telt 1.280 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roomolenstraat 73?

Roomolenstraat 73 is een woning in 't Lien zuid, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Roomolenstraat 73 vergeleken met de buurt?

Roomolenstraat 73 heeft 57 m² woonoppervlakte. In 't Lien zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in 't Lien zuid?

De wijk 't Lien zuid in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Lien zuid?

Vanuit Roomolenstraat 73 in 't Lien zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Lien zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Roomolenstraat 73: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 't Lien zuid?

Recreatie nabij 't Lien zuid: restaurant (0.3 km), cafe (1.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Roomolenstraat 73?

Een woningrapport voor Roomolenstraat 73 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Lien zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.