Streetview Veursestraatweg 100 Leidschendam

Veursestraatweg 100, 2265 CG Leidschendam

440 m² Bouwjaar 2014 Label A

Veursestraatweg 100 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 440 m² en een perceel van 2707 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
440 m²
Perceeloppervlakte
2707 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Veursestraatweg 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veursestraatweg 100

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2505 Inwoners
1180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1245 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde De Rietvink / Veursestraatweg
53% Koopwoningen
3.126 Inwoners per km²

Locatie van Veursestraatweg 100

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Veursestraatweg 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Veursestraatweg 100?

De gemiddelde woningwaarde in De Rietvink / Veursestraatweg is €472.000. Dat komt neer op circa €1.073 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veursestraatweg 100 zich tot de wijk De Rietvink / Veursestraatweg?

Veursestraatweg 100 is een woonhuis van 440 m² in de wijk De Rietvink / Veursestraatweg. De buurt telt 1.245 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veursestraatweg 100?

Veursestraatweg 100 is een woonhuis in De Rietvink / Veursestraatweg, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Veursestraatweg 100 vergeleken met de buurt?

Veursestraatweg 100 heeft 440 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2707 m². In De Rietvink / Veursestraatweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veursestraatweg 100 en wat betekent dat?

Veursestraatweg 100 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Rietvink / Veursestraatweg?

De wijk De Rietvink / Veursestraatweg in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Rietvink / Veursestraatweg?

Vanuit Veursestraatweg 100 in De Rietvink / Veursestraatweg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.