Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1942
- Woonoppervlakte
- 1757 m²
Veursestraatweg 185 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1942. De woning heeft een woonoppervlakte van 1757 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €706.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veursestraatweg 185
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schakenbosch en het Buitengebied is €706.000. Dat komt neer op circa €402 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeursestraatweg 185 is een woonhuis van 1757 m² in de wijk Schakenbosch en het Buitengebied. De buurt telt 59 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 139 inwoners per km².
Veursestraatweg 185 is een woonhuis in Schakenbosch en het Buitengebied, gebouwd in 1942 (84 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Veursestraatweg 185 heeft 1757 m² woonoppervlakte. In Schakenbosch en het Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €706.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Veursestraatweg 185 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-12-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 83.76 kg/jaar.
De wijk Schakenbosch en het Buitengebied in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €706.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Veursestraatweg 185 in Schakenbosch en het Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veursestraatweg 185: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.1 km.