Eengezinswoning, hoekwoning Prinses Marijkelaan 18 Leidschendam

Prinses Marijkelaan 18, 2264 CM Leidschendam

123 m² Bouwjaar 1959 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Prinses Marijkelaan 18 is een eengezinswoning, hoekwoning in Leidschendam, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 196 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
196 m²
Inhoud
428 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€625.000 tot €725.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Marijkelaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Marijkelaan 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2305 Inwoners
1030 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1109 Woningvoorraad
€385.000 Gem. woningwaarde Raadhuiskwartier
65% Koopwoningen
6.562 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Marijkelaan 18

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Prinses Marijkelaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Marijkelaan 18?

De prijsindicatie voor Prinses Marijkelaan 18 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Raadhuiskwartier is €385.000. Dat komt neer op circa €3.130 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Marijkelaan 18 zich tot de wijk Raadhuiskwartier?

Prinses Marijkelaan 18 is een eengezinswoning, hoekwoning van 123 m² in de wijk Raadhuiskwartier. De buurt telt 1.109 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Marijkelaan 18?

Prinses Marijkelaan 18 is een eengezinswoning, hoekwoning in Raadhuiskwartier, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Marijkelaan 18 vergeleken met de buurt?

Prinses Marijkelaan 18 heeft 123 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Raadhuiskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Marijkelaan 18 en wat betekent dat?

Prinses Marijkelaan 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Marijkelaan 18?

Prinses Marijkelaan 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Raadhuiskwartier?

De wijk Raadhuiskwartier in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raadhuiskwartier?