Tussenwoning Koningin Julianaweg 47 Leidschendam

Koningin Julianaweg 47, 2264 BB Leidschendam

181 m² Bouwjaar 1939 7 kamers 4 slaapkamers Label D

Koningin Julianaweg 47 is een tussenwoning in Leidschendam, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 241 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €385.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
241 m²
Inhoud
638 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€795.000 tot €895.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianaweg 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianaweg 47

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2305 Inwoners
1030 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1109 Woningvoorraad
€385.000 Gem. woningwaarde Raadhuiskwartier
65% Koopwoningen
6.562 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Julianaweg 47

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Koningin Julianaweg 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianaweg 47?

De prijsindicatie voor Koningin Julianaweg 47 ligt rond €795.000 tot €895.000. De gemiddelde woningwaarde in Raadhuiskwartier is €385.000. Dat komt neer op circa €2.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianaweg 47 zich tot de wijk Raadhuiskwartier?

Koningin Julianaweg 47 is een tussenwoning van 181 m² in de wijk Raadhuiskwartier. De buurt telt 1.109 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianaweg 47?

Koningin Julianaweg 47 is een tussenwoning in Raadhuiskwartier, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Julianaweg 47 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianaweg 47 heeft 181 m² woonoppervlakte en 638 m³ inhoud. Het perceel is 241 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Raadhuiskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €385.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianaweg 47 en wat betekent dat?

Koningin Julianaweg 47 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-11-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianaweg 47?

Koningin Julianaweg 47 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Raadhuiskwartier?

De wijk Raadhuiskwartier in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €385.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raadhuiskwartier?