Hoekwoning Sint Bonifaciusstraat 31 Leidschendam

Sint Bonifaciusstraat 31, 2264 AL Leidschendam

151 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Sint Bonifaciusstraat 31 is een hoekwoning in Leidschendam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 342 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
342 m²
Inhoud
547 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€840.000 tot €940.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sint Bonifaciusstraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Bonifaciusstraat 31

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
153.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.7%
CO₂-emissie
30.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2010 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Verzetsheldenwijk
87% Koopwoningen
5.588 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Bonifaciusstraat 31

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Sint Bonifaciusstraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Bonifaciusstraat 31?

De prijsindicatie voor Sint Bonifaciusstraat 31 ligt rond €840.000 tot €940.000. De gemiddelde woningwaarde in Verzetsheldenwijk is €498.000. Dat komt neer op circa €3.298 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Bonifaciusstraat 31 zich tot de wijk Verzetsheldenwijk?

Sint Bonifaciusstraat 31 is een hoekwoning van 151 m² in de wijk Verzetsheldenwijk. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Bonifaciusstraat 31?

Sint Bonifaciusstraat 31 is een hoekwoning in Verzetsheldenwijk, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sint Bonifaciusstraat 31 vergeleken met de buurt?

Sint Bonifaciusstraat 31 heeft 151 m² woonoppervlakte en 547 m³ inhoud. Het perceel is 342 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Verzetsheldenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Bonifaciusstraat 31 en wat betekent dat?

Sint Bonifaciusstraat 31 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Bonifaciusstraat 31?

Sint Bonifaciusstraat 31 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verzetsheldenwijk?

De wijk Verzetsheldenwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetsheldenwijk?