Streetview Voorburgseweg 70 Leidschendam

Voorburgseweg 70, 2264 AH Leidschendam

205 m² Bouwjaar 1952 Label NONE

Voorburgseweg 70 is een woonhuis in Leidschendam, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 373 m². Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
373 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Voorburgseweg 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorburgseweg 70

Energielabel

Energieklasse
NONE

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2010 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Verzetsheldenwijk
87% Koopwoningen
5.588 Inwoners per km²

Locatie van Voorburgseweg 70

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Voorburgseweg 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorburgseweg 70?

De gemiddelde woningwaarde in Verzetsheldenwijk is €498.000. Dat komt neer op circa €2.429 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorburgseweg 70 zich tot de wijk Verzetsheldenwijk?

Voorburgseweg 70 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Verzetsheldenwijk. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorburgseweg 70?

Voorburgseweg 70 is een woonhuis in Verzetsheldenwijk, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Voorburgseweg 70 vergeleken met de buurt?

Voorburgseweg 70 heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 373 m². In Verzetsheldenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorburgseweg 70 en wat betekent dat?

Voorburgseweg 70 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Verzetsheldenwijk?

De wijk Verzetsheldenwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetsheldenwijk?

Vanuit Voorburgseweg 70 in Verzetsheldenwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verzetsheldenwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Voorburgseweg 70: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.