Galerijflat Prinses Annalaan 566 Leidschendam

Prinses Annalaan 566, 2263 XZ Leidschendam

99 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Prinses Annalaan 566 is een galerijflat in Leidschendam, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
99 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€310.000 tot €360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prinses Annalaan 566

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Annalaan 566

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
153.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Leidschendam

4610 Inwoners
2250 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2194 Woningvoorraad
€213.000 Gem. woningwaarde Prinsenhof hoog
30% Koopwoningen
13.504 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Annalaan 566

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Prinses Annalaan 566

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Annalaan 566?

De prijsindicatie voor Prinses Annalaan 566 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsenhof hoog is €213.000. Dat komt neer op circa €2.152 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Annalaan 566 zich tot de wijk Prinsenhof hoog?

Prinses Annalaan 566 is een galerijflat van 99 m² in de wijk Prinsenhof hoog. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.504 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Annalaan 566?

Prinses Annalaan 566 is een galerijflat in Prinsenhof hoog, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Annalaan 566 vergeleken met de buurt?

Prinses Annalaan 566 heeft 99 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Prinsenhof hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Annalaan 566 en wat betekent dat?

Prinses Annalaan 566 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Annalaan 566?

Prinses Annalaan 566 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Prinsenhof hoog?

De wijk Prinsenhof hoog in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinsenhof hoog?

Vanuit Prinses Annalaan 566 in Prinsenhof hoog bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2 km.