Eengezinswoning, hoekwoning Gravin Juliana van Stolberglaan 28 Leidschendam

Gravin Juliana van Stolberglaan 28, 2263 VA Leidschendam

133 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Gravin Juliana van Stolberglaan 28 is een eengezinswoning, hoekwoning in Leidschendam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 167 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
428 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gravin Juliana van Stolberglaan 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gravin Juliana van Stolberglaan 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
132.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.2%
CO₂-emissie
34.87 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Leidschendam

1075 Inwoners
455 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
482 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Prinsenhof laag
71% Koopwoningen
5.115 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gravin Juliana van Stolberglaan 28

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Gravin Juliana van Stolberglaan 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Gravin Juliana van Stolberglaan 28?

De prijsindicatie voor Gravin Juliana van Stolberglaan 28 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsenhof laag is €358.000. Dat komt neer op circa €2.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gravin Juliana van Stolberglaan 28 zich tot de wijk Prinsenhof laag?

Gravin Juliana van Stolberglaan 28 is een eengezinswoning, hoekwoning van 133 m² in de wijk Prinsenhof laag. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.115 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gravin Juliana van Stolberglaan 28?

Gravin Juliana van Stolberglaan 28 is een eengezinswoning, hoekwoning in Prinsenhof laag, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gravin Juliana van Stolberglaan 28 vergeleken met de buurt?

Gravin Juliana van Stolberglaan 28 heeft 133 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Prinsenhof laag ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gravin Juliana van Stolberglaan 28 en wat betekent dat?

Gravin Juliana van Stolberglaan 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gravin Juliana van Stolberglaan 28?

Gravin Juliana van Stolberglaan 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Prinsenhof laag?

De wijk Prinsenhof laag in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.