Galerijflat Prins Johan Willem Frisolaan 357 Leidschendam

Prins Johan Willem Frisolaan 357, 2263 CJ Leidschendam

74 m² Bouwjaar 1969 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Prins Johan Willem Frisolaan 357 is een galerijflat in Leidschendam, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
259 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prins Johan Willem Frisolaan 357

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Johan Willem Frisolaan 357

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.21 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Leidschendam

4610 Inwoners
2250 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2194 Woningvoorraad
€213.000 Gem. woningwaarde Prinsenhof hoog
30% Koopwoningen
13.504 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Johan Willem Frisolaan 357

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Prins Johan Willem Frisolaan 357

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Johan Willem Frisolaan 357?

De prijsindicatie voor Prins Johan Willem Frisolaan 357 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsenhof hoog is €213.000. Dat komt neer op circa €2.878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Johan Willem Frisolaan 357 zich tot de wijk Prinsenhof hoog?

Prins Johan Willem Frisolaan 357 is een galerijflat van 74 m² in de wijk Prinsenhof hoog. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.504 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Johan Willem Frisolaan 357?

Prins Johan Willem Frisolaan 357 is een galerijflat in Prinsenhof hoog, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prins Johan Willem Frisolaan 357 vergeleken met de buurt?

Prins Johan Willem Frisolaan 357 heeft 74 m² woonoppervlakte en 259 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Prinsenhof hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Johan Willem Frisolaan 357 en wat betekent dat?

Prins Johan Willem Frisolaan 357 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Johan Willem Frisolaan 357?

Prins Johan Willem Frisolaan 357 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Prinsenhof hoog?

De wijk Prinsenhof hoog in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.