Galerijflat (appartement) Gravin Juliana van Stolberglaan 555 Leidschendam

Gravin Juliana van Stolberglaan 555, 2263 AV Leidschendam

68 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Gravin Juliana van Stolberglaan 555 is een galerijflat (appartement) in Leidschendam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gravin Juliana van Stolberglaan 555

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gravin Juliana van Stolberglaan 555

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Leidschendam

4610 Inwoners
2250 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2194 Woningvoorraad
€213.000 Gem. woningwaarde Prinsenhof hoog
30% Koopwoningen
13.504 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gravin Juliana van Stolberglaan 555

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Gravin Juliana van Stolberglaan 555

Wat is de geschatte woningwaarde van Gravin Juliana van Stolberglaan 555?

De prijsindicatie voor Gravin Juliana van Stolberglaan 555 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsenhof hoog is €213.000. Dat komt neer op circa €3.132 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gravin Juliana van Stolberglaan 555 zich tot de wijk Prinsenhof hoog?

Gravin Juliana van Stolberglaan 555 is een galerijflat (appartement) van 68 m² in de wijk Prinsenhof hoog. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.504 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gravin Juliana van Stolberglaan 555?

Gravin Juliana van Stolberglaan 555 is een galerijflat (appartement) in Prinsenhof hoog, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gravin Juliana van Stolberglaan 555 vergeleken met de buurt?

Gravin Juliana van Stolberglaan 555 heeft 68 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Prinsenhof hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gravin Juliana van Stolberglaan 555 en wat betekent dat?

Gravin Juliana van Stolberglaan 555 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-01-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gravin Juliana van Stolberglaan 555?

Gravin Juliana van Stolberglaan 555 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Prinsenhof hoog?

De wijk Prinsenhof hoog in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.