Woningdetails
- Type
- Galerijflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Inhoud
- 222 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €245.000 tot €295.000
- Daktype
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Gravin Juliana van Stolberglaan 427 is een galerijflat (appartement) in Leidschendam, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gravin Juliana van Stolberglaan 427
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
2 kmLicht vierkamerappartement met recent gerenoveerde keuken & toilet, een ruim balkon en eigen berging! Dit goed onderhouden appartement ligt op de…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Gravin Juliana van Stolberglaan 427 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsenhof hoog is €213.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGravin Juliana van Stolberglaan 427 is een galerijflat (appartement) van 71 m² in de wijk Prinsenhof hoog. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.504 inwoners per km².
Gravin Juliana van Stolberglaan 427 is een galerijflat (appartement) in Prinsenhof hoog, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Gravin Juliana van Stolberglaan 427 heeft 71 m² woonoppervlakte en 222 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Prinsenhof hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gravin Juliana van Stolberglaan 427 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-10-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.31 kg/jaar.
Gravin Juliana van Stolberglaan 427 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Prinsenhof hoog in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Gravin Juliana van Stolberglaan 427 in Prinsenhof hoog bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2 km.