Portiekflat (appartement) Burgemeester Sweenslaan 51 Leidschendam

Burgemeester Sweenslaan 51, 2262 BN Leidschendam

86 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Burgemeester Sweenslaan 51 is een portiekflat (appartement) in Leidschendam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €187.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
274 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Sweenslaan 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Sweenslaan 51

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
219.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
319.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.46 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leidschendam

1510 Inwoners
785 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
776 Woningvoorraad
€187.000 Gem. woningwaarde De Heuvel noord
15% Koopwoningen
11.140 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Sweenslaan 51

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Sweenslaan 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Sweenslaan 51?

De prijsindicatie voor Burgemeester Sweenslaan 51 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heuvel noord is €187.000. Dat komt neer op circa €2.174 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Sweenslaan 51 zich tot de wijk De Heuvel noord?

Burgemeester Sweenslaan 51 is een portiekflat (appartement) van 86 m² in de wijk De Heuvel noord. De buurt telt 776 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.140 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Sweenslaan 51?

Burgemeester Sweenslaan 51 is een portiekflat (appartement) in De Heuvel noord, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Sweenslaan 51 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Sweenslaan 51 heeft 86 m² woonoppervlakte en 274 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Heuvel noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €187.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Sweenslaan 51 en wat betekent dat?

Burgemeester Sweenslaan 51 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-12-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Sweenslaan 51?

Burgemeester Sweenslaan 51 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Heuvel noord?

De wijk De Heuvel noord in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €187.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heuvel noord?