Streetview Meerburglaan 33 Leiderdorp

Meerburglaan 33, 2353 VS Leiderdorp

177 m² Bouwjaar 1992 Label B

Meerburglaan 33 is een woonhuis in Leiderdorp, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 206 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
206 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Meerburglaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerburglaan 33

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiderdorp

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Leiderdorp

3220 Inwoners
1355 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1335 Woningvoorraad
€436.000 Gem. woningwaarde Buitenhof-Midden-West
86% Koopwoningen
8.811 Inwoners per km²

Locatie van Meerburglaan 33

Vergelijkbare woningen in Leiderdorp

Veelgestelde vragen over Meerburglaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerburglaan 33?

De gemiddelde woningwaarde in Buitenhof-Midden-West is €436.000. Dat komt neer op circa €2.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerburglaan 33 zich tot de wijk Buitenhof-Midden-West?

Meerburglaan 33 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Buitenhof-Midden-West. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.811 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerburglaan 33?

Meerburglaan 33 is een woonhuis in Buitenhof-Midden-West, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meerburglaan 33 vergeleken met de buurt?

Meerburglaan 33 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 206 m². In Buitenhof-Midden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerburglaan 33 en wat betekent dat?

Meerburglaan 33 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitenhof-Midden-West?

De wijk Buitenhof-Midden-West in Leiderdorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenhof-Midden-West?

Vanuit Meerburglaan 33 in Buitenhof-Midden-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitenhof-Midden-West?