Eengezinswoning, tussenwoning Herenhof 17 Leiderdorp

Herenhof 17, 2353 SZ Leiderdorp

123 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Herenhof 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leiderdorp, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 101 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
101 m²
Inhoud
409 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Herenhof 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herenhof 17

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.36 kg/m²

Tuin
Ja (31.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Leiderdorp

3220 Inwoners
1355 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1335 Woningvoorraad
€436.000 Gem. woningwaarde Buitenhof-Midden-West
86% Koopwoningen
8.811 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herenhof 17

Vergelijkbare woningen in Leiderdorp

Veelgestelde vragen over Herenhof 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Herenhof 17?

De prijsindicatie voor Herenhof 17 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitenhof-Midden-West is €436.000. Dat komt neer op circa €3.545 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herenhof 17 zich tot de wijk Buitenhof-Midden-West?

Herenhof 17 is een eengezinswoning, tussenwoning van 123 m² in de wijk Buitenhof-Midden-West. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.811 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herenhof 17?

Herenhof 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Buitenhof-Midden-West, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Herenhof 17 vergeleken met de buurt?

Herenhof 17 heeft 123 m² woonoppervlakte en 409 m³ inhoud. Het perceel is 101 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buitenhof-Midden-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herenhof 17 en wat betekent dat?

Herenhof 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herenhof 17?

Herenhof 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 31 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitenhof-Midden-West?

De wijk Buitenhof-Midden-West in Leiderdorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitenhof-Midden-West?

Vanuit Herenhof 17 in Buitenhof-Midden-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.