Streetview Zijlstroom 74 Leiderdorp

Zijlstroom 74, 2353 NR Leiderdorp

186 m² Bouwjaar 2005 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Zijlstroom 74 is een woonhuis in Leiderdorp, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €562.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
186 m²
Inhoud
730 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zijlstroom 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zijlstroom 74

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiderdorp

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Leiderdorp

390 Inwoners
190 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
160 Woningvoorraad
€562.000 Gem. woningwaarde Driegatenbrug
61% Koopwoningen
4.185 Inwoners per km²

Locatie van Zijlstroom 74

Vergelijkbare woningen in Leiderdorp

Veelgestelde vragen over Zijlstroom 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Zijlstroom 74?

De prijsindicatie voor Zijlstroom 74 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Driegatenbrug is €562.000. Dat komt neer op circa €3.022 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zijlstroom 74 zich tot de wijk Driegatenbrug?

Zijlstroom 74 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Driegatenbrug. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zijlstroom 74?

Zijlstroom 74 is een woonhuis in Driegatenbrug, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zijlstroom 74 vergeleken met de buurt?

Zijlstroom 74 heeft 186 m² woonoppervlakte en 730 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Driegatenbrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €562.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zijlstroom 74 en wat betekent dat?

Zijlstroom 74 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zijlstroom 74?

Zijlstroom 74 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Driegatenbrug?

De wijk Driegatenbrug in Leiderdorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €562.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driegatenbrug?

Vanuit Zijlstroom 74 in Driegatenbrug bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.