Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
Zijlstroom 29 is een appartement in Leiderdorp, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en een perceel van 140 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €562.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zijlstroom 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Driegatenbrug is €562.000. Dat komt neer op circa €4.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZijlstroom 29 is een appartement van 122 m² in de wijk Driegatenbrug. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.185 inwoners per km².
Zijlstroom 29 is een appartement in Driegatenbrug, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Zijlstroom 29 heeft 122 m² woonoppervlakte. Het perceel is 140 m². In Driegatenbrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €562.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zijlstroom 29 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Driegatenbrug in Leiderdorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €562.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Zijlstroom 29 in Driegatenbrug bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zijlstroom 29: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Driegatenbrug: restaurant (0.3 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Zijlstroom 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Driegatenbrug. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.