Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 988 m²
Elisabethhof 20 is een appartement in Leiderdorp, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 988 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Elisabethhof 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Elisabethhof is €527.000. Dat komt neer op circa €533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenElisabethhof 20 is een appartement van 988 m² in de wijk Elisabethhof. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.308 inwoners per km².
Elisabethhof 20 is een appartement in Elisabethhof, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Elisabethhof 20 heeft 988 m² woonoppervlakte. In Elisabethhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Elisabethhof in Leiderdorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Elisabethhof 20 in Elisabethhof bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Elisabethhof 20: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Elisabethhof: restaurant (0.4 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Elisabethhof 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Elisabethhof. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.