Benedenwoning Poortwacht 56 Leiderdorp

Poortwacht 56, 2353 EB Leiderdorp

95 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Poortwacht 56 is een benedenwoning in Leiderdorp, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €488.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
339 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Poortwacht 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Poortwacht 56

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Leiderdorp

2465 Inwoners
1005 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
996 Woningvoorraad
€488.000 Gem. woningwaarde Leyhof
76% Koopwoningen
6.037 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Poortwacht 56

Vergelijkbare woningen in Leiderdorp

Veelgestelde vragen over Poortwacht 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Poortwacht 56?

De prijsindicatie voor Poortwacht 56 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Leyhof is €488.000. Dat komt neer op circa €5.137 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Poortwacht 56 zich tot de wijk Leyhof?

Poortwacht 56 is een benedenwoning van 95 m² in de wijk Leyhof. De buurt telt 996 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Poortwacht 56?

Poortwacht 56 is een benedenwoning in Leyhof, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Poortwacht 56 vergeleken met de buurt?

Poortwacht 56 heeft 95 m² woonoppervlakte en 339 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Leyhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €488.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Poortwacht 56 en wat betekent dat?

Poortwacht 56 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-07-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Poortwacht 56?

Poortwacht 56 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Leyhof?

De wijk Leyhof in Leiderdorp (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €488.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leyhof?

Vanuit Poortwacht 56 in Leyhof bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1 km.