Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 239 m²
- Perceeloppervlakte
- 169 m²
Boerhaavelaan 45 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m² en een perceel van 169 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boerhaavelaan 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Houtkwartier is €472.000. Dat komt neer op circa €1.975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoerhaavelaan 45 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Houtkwartier. De buurt telt 821 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.419 inwoners per km².
Boerhaavelaan 45 is een woonhuis in Houtkwartier, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Boerhaavelaan 45 heeft 239 m² woonoppervlakte. Het perceel is 169 m². In Houtkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Houtkwartier in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Boerhaavelaan 45 in Houtkwartier bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boerhaavelaan 45: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Houtkwartier: restaurant (0.7 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Boerhaavelaan 45 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Houtkwartier. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1915, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.