Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1908
- Woonoppervlakte
- 244 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
Boerhaavelaan 25 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m² en een perceel van 240 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boerhaavelaan 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Houtkwartier is €472.000. Dat komt neer op circa €1.934 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoerhaavelaan 25 is een woonhuis van 244 m² in de wijk Houtkwartier. De buurt telt 821 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.419 inwoners per km².
Boerhaavelaan 25 is een woonhuis in Houtkwartier, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Boerhaavelaan 25 heeft 244 m² woonoppervlakte. Het perceel is 240 m². In Houtkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Boerhaavelaan 25 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
De wijk Houtkwartier in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Boerhaavelaan 25 in Houtkwartier bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boerhaavelaan 25: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Houtkwartier: restaurant (0.7 km), cafe (1.5 km).