Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 226 m²
- Perceeloppervlakte
- 952 m²
Van Slingelandtlaan 11 is een woonhuis in Leiden. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 952 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Slingelandtlaan 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Raadsherenbuurt is €743.000. Dat komt neer op circa €3.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Slingelandtlaan 11 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Raadsherenbuurt. De buurt telt 353 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.089 inwoners per km².
Van Slingelandtlaan 11 heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 952 m². In Raadsherenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Slingelandtlaan 11 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-04-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Raadsherenbuurt in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Van Slingelandtlaan 11 in Raadsherenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Slingelandtlaan 11: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Raadsherenbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Van Slingelandtlaan 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Raadsherenbuurt. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.