Streetview Rijnsburgerweg 75 Leiden

Rijnsburgerweg 75, 2334 BH Leiden

284 m² Bouwjaar 1920

Rijnsburgerweg 75 is een appartement in Leiden, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 284 m² en een perceel van 387 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
284 m²
Perceeloppervlakte
387 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgerweg 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

900 Inwoners
395 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
353 Woningvoorraad
€743.000 Gem. woningwaarde Raadsherenbuurt
83% Koopwoningen
2.089 Inwoners per km²

Locatie van Rijnsburgerweg 75

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Rijnsburgerweg 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgerweg 75?

De gemiddelde woningwaarde in Raadsherenbuurt is €743.000. Dat komt neer op circa €2.616 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgerweg 75 zich tot de wijk Raadsherenbuurt?

Rijnsburgerweg 75 is een appartement van 284 m² in de wijk Raadsherenbuurt. De buurt telt 353 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.089 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgerweg 75?

Rijnsburgerweg 75 is een appartement in Raadsherenbuurt, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnsburgerweg 75 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgerweg 75 heeft 284 m² woonoppervlakte. Het perceel is 387 m². In Raadsherenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Raadsherenbuurt?

De wijk Raadsherenbuurt in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raadsherenbuurt?

Vanuit Rijnsburgerweg 75 in Raadsherenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Raadsherenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijnsburgerweg 75: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Raadsherenbuurt?

Recreatie nabij Raadsherenbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (1.2 km).