Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 233 m²
- Inhoud
- 606 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Van Oldenbarneveltstraat 3 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 233 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Oldenbarneveltstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Van Oldenbarneveltstraat 3 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Raadsherenbuurt is €743.000. Dat komt neer op circa €4.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Oldenbarneveltstraat 3 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Raadsherenbuurt. De buurt telt 353 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.089 inwoners per km².
Van Oldenbarneveltstraat 3 is een woonhuis in Raadsherenbuurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Van Oldenbarneveltstraat 3 heeft 171 m² woonoppervlakte en 606 m³ inhoud. Het perceel is 233 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Raadsherenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Oldenbarneveltstraat 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.06 kg/jaar.
Van Oldenbarneveltstraat 3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Raadsherenbuurt in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Van Oldenbarneveltstraat 3 in Raadsherenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.