Herenhuis, hoekwoning Warmonderweg 51 Leiden

Warmonderweg 51, 2334 AC Leiden

172 m² Bouwjaar 1924 8 kamers 6 slaapkamers Label D

Warmonderweg 51 is een herenhuis, hoekwoning in Leiden, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 327 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
327 m²
Inhoud
676 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€910.000 tot €1.160.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Warmonderweg 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Warmonderweg 51

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
204.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
260.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.1%
CO₂-emissie
46.82 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (160.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

900 Inwoners
395 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
353 Woningvoorraad
€743.000 Gem. woningwaarde Raadsherenbuurt
83% Koopwoningen
2.089 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Warmonderweg 51

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Warmonderweg 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Warmonderweg 51?

De prijsindicatie voor Warmonderweg 51 ligt rond €910.000 tot €1.160.000. De gemiddelde woningwaarde in Raadsherenbuurt is €743.000. Dat komt neer op circa €4.320 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Warmonderweg 51 zich tot de wijk Raadsherenbuurt?

Warmonderweg 51 is een herenhuis, hoekwoning van 172 m² in de wijk Raadsherenbuurt. De buurt telt 353 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.089 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Warmonderweg 51?

Warmonderweg 51 is een herenhuis, hoekwoning in Raadsherenbuurt, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Warmonderweg 51 vergeleken met de buurt?

Warmonderweg 51 heeft 172 m² woonoppervlakte en 676 m³ inhoud. Het perceel is 327 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Raadsherenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Warmonderweg 51 en wat betekent dat?

Warmonderweg 51 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Warmonderweg 51?

Warmonderweg 51 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 160 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Raadsherenbuurt?

De wijk Raadsherenbuurt in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raadsherenbuurt?

Vanuit Warmonderweg 51 in Raadsherenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.