Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Kamers
- 6
Warmonderweg 17 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 210 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Warmonderweg 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Warmonderweg 17 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Raadsherenbuurt is €743.000. Dat komt neer op circa €4.105 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWarmonderweg 17 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Raadsherenbuurt. De buurt telt 353 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.089 inwoners per km².
Warmonderweg 17 is een woonhuis in Raadsherenbuurt, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Warmonderweg 17 heeft 181 m² woonoppervlakte. Het perceel is 210 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Raadsherenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Warmonderweg 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-05-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.3 kg/jaar.
Warmonderweg 17 heeft 6 kamers.
De wijk Raadsherenbuurt in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Warmonderweg 17 in Raadsherenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Warmonderweg 17: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.4 km.