Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 73 m²
Lijsterstraat 26 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en een perceel van 73 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €666.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lijsterstraat 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Dat komt neer op circa €5.008 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLijsterstraat 26 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².
Lijsterstraat 26 is een woonhuis in Vogelwijk, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lijsterstraat 26 heeft 133 m² woonoppervlakte. Het perceel is 73 m². In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €666.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vogelwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €666.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Lijsterstraat 26 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lijsterstraat 26: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Vogelwijk: restaurant (0.6 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Lijsterstraat 26 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vogelwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1925, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.